Notice: Constant AUTOSAVE_INTERVAL already defined in G:\PleskVhosts\areasso.org\httpdocs\wp-content\themes\area\functions.php on line 2

Notice: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in G:\PleskVhosts\areasso.org\httpdocs\wp-content\themes\area\functions.php on line 3

Deprecated: Function create_function() is deprecated in G:\PleskVhosts\areasso.org\httpdocs\wp-includes\pomo\translations.php on line 208

Deprecated: Function create_function() is deprecated in G:\PleskVhosts\areasso.org\httpdocs\wp-includes\pomo\translations.php on line 208
Evente - Area

Evente

27 Qershor, 2016

Agjensi Telegrafike Shqiptare

TIRANË, 4 Mars/ATSH/ -Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin zhvilloi sot një seancë dëgjimore me Shoqatën Shqiptare të Energjisë së Rinovueshme lidhur me problematikat që investitorët, vendas dhe të huaj hasin gjatë zbatimit të projekteve energjetike. Lexo me shume: http://www.ata.gov.al/komisioni-per-veprimtarite-prodhuese-seance-degjimore-me-shoqaten-shqiptare-te-energjise-se-rinovueshme-67781.html

> Read More

21 Qershor, 2016

Nonumy partem instructior at mea, an nullam populo possit nam

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla gravida, ligula sed sagittis pretium, tortor est mollis enim, et aliquam arcu lectus eget turpis. Phasellus fringilla tristique porttitor. Mauris libero nisi, suscipit nec ornare vitae, luctus id felis. Aenean sem tortor, tempor a auctor ac, tempor et lectus. Nullam dapibus nunc eu metus posuere tincidunt….

> Read More

Video